O firmie

Firma BASIEŃKA FHUP IMPORT EXPORT rozpoczęła swoją działalność na terenie Mysłowic już w 1993r. Na początku naszej działalności prowadziliśmy jedynie sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych takich marek jak Kamaz, Jelcz, Autosan, po czym stopniowo przebranżowiliśmy się również na inne marki.

Obecnie nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów.

Posiadamy bardzo rozległą oraz specjalistyczną ofertę. To właśnie specjalizacja w poszczególnych oferowanych markach czyni nas atrakcyjnym i kompetentnym dla Państwa partnerem. Nasz magazyn to ok. 5.000 pozycji w ciągłej sprzedaży oraz bardzo rozległa oferta części na zamówienie.

Łączą nas umowy współpracy z największymi dystrybutorami oraz producentami części zarówno w kraju, jak i za granicą. Wciąż powiększamy naszą ofertę, systematycznie wprowadzając nowe pozycje do najnowszych modeli samochodów, dzięki czemu możemy zaoferować najbogatszy asortyment, w wielu przypadkach niedostępny w innych hurtowniach motoryzacyjnych. Naszymi największymi atutami, poza bogatą ofertą i niskimi cenami, jest doskonała lokalizacja naszego sklepu oraz wysoko wykwalifikowany personel.

Stale współpracujemy zarówno z warsztatami samochodowymi, jak i osobami fizycznymi.

 Zapraszamy do zakupów.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy